GAÜ – Çetinkaya Türk Spor Kulübü Başkanı Vehbi’den Halil İbrahim Serim’e teşekkür…

14 Eylül 2015

Yeni sezon için renklerine kattığı tecrübeli orta saha oyuncusu Burak Sarıkaya’nın, GAÜ-Çetinkaya Türk Spor Kulübü’ne gelmesi için sponsor olan Serim Co. Ltd. Direktörü Halil İbrahim Serim’e yönelik olarak özel bir yazı gönderen GAÜ-Çetinkaya Türk Spor Kulübü Başkanı Asım Vehbi, camia adına teşekkürlerini bildirdi.
Vehbi yazısında, “Genelde Kıbrıs Türk Sporuna özelde ise GAÜ-Çetinkaya Türk Spor Kulübüne yapmış olduğunuz katkılardan dolayı, kulübüm ve camiam adına sizlere teşekkürlerimi sunarım.
Yıllardan beridir, KKTC ekonomisine, inşaat sektöründeki açılım ve yatırımlarınızdan dolayı yapmış olduğunuz değerli katkıların yanında, Kıbrıs Türk Futbolu’nun vazgeçilmezi olan efsane GAÜ-Çetinkaya Türk Spor Kulübü’nün idari, mali ve kurumsal olarak başlatmış olduğu değişim ve yenilenme çalışmalarına, Burak Sarıkaya’nın GAÜ-Çetinkaya Türk Spor Kulübü’ne kazandırılması noktasındaki katkılarınızla, büyük bir motive ve heyecan vesilesi oldunuz.  
İnşaat sektöründeki yenilik ve yüksek kalite standartları ile sektöre örnek teşkil ettiğiniz gerçeği yanında, GAÜ-Çetinkaya Türk Spor Kulübü’ne yapmış olduğunuz katkı ile de inanıyorum ki, diğer özel kuruluşların, Kıbrıs Türk futboluna yapacakları katkılara da örnek teşkil edecektir.
Bir kez daha Camiam adına sizlere teşekkürlerimi sunar, çalışmalarınızda başarılar dilerim. “ dedi.