DOÇ. DR. VEHBİ; “EFSANE GAÜ-ÇETİNKAYA İLE BİR BÜTÜN OLARAK  ŞAMPİYONLUK YOLUNDAYIZ’’

KIBRIS’IN TEK EFSANE TAKIMI ,GAÜ ÇETİNKAYA’NIN  ‘KASIM BULUŞMASI’; 1995-96-97 ŞAMPİYONLUKLARINA  ADANARAK, GERÇEKLEŞTİ.

GAÜ Çetinkaya Türk Spor Kulübü tarafından geleneksel olarak Metehan Tesislerinde  gerçekleştirilen, “Buluşma Yemekleri”nin, 4’üncüsü olan  ‘Kasım 2016’ organizasyonu gerçekleştirildi.

GAÜ-Çetinkaya TSK Metehan Spor Tesisleri’nde bir araya gelinerek gerçekleşen “Kasım Buluşması”, 1995-96-97 yıllarında Lig Kupa Şampiyonu ve Cumhurbaşkanlığı Kupası Şampiyonu olan GAÜ Çetinkaya’nın anı ve onuruna adandı.

DOÇ. DR. VEHBİ; “EFSANE GAÜ-ÇETİNKAYA İLE BİR BÜTÜN OLARAK  ŞAMPİYONLUK YOLUNDAYIZ’’

GAÜ ÇETİNKAYA TSK Başkanı Doç.Dr.Asım Vehbi , ligde şu anda puan farkından dolayı 2’inci sırada olduklarını,ancak;bu ipi göğüsleyeceklerine inandıklarını söyledi.GAÜ Çetinkaya camiası olarak herkesin şampiyonluğa kenetlenmiş olduğunu belirten Vehbi , daha önlerinde 21 maçlık uzun bir maratonun olduğunu ancak hedeflerinin ve yollarının belli olduğunun  altını çizdi.

GAÜ Çetinkaya TSK Başkanı Doç. Dr. Asım Vehbi, tüm buluşmaların özel olmasının yanında, Kıbrıs’ın efsane takımı Gaü-Çetinkaya kulübün  zaferler ile dolu olan mazisinin yansımaları olduğunu vurgulayarak, bu yıl ki buluşma yemeklerinin 4’üncüsünü gerçekleştirdiklerini belirtti. 2016 yılındaki seriyi, bu buluşma ile tamamladıklarını ifade eden Doç.Dr. Vehbi, o dönemin futbolcuları ve yönetim kadrosuyla birlikte güzel bir gece gerçekleştirdiklerini vurguladı.Ayrıca Vehbi  4’lü yemek serisi ve anı gecesine  katkı koyan tüm GAÜ Çetinkaya ailesine teşekkürlerini sundu.

 

Doç.Dr.Asım Vehbi sözlerinin devamında ise “Aralık ve Ocak aylarında gecelerimiz olmayacak. Ama herkesin yakından tanıdığı ve çok beğendiği Türkiye’nin ünlü sanatçılarından Ferhat Göçer’in 10Şubat’ta gerçekleşecek olan konseri ile GAÜ Çetinkaya ailesi ile tekrar buluşmuş olacağız. Şimdiden o müjdeyi de vermiş olalım. Bu vesile ile sevgililer günü öncesi 10 Şubat 2017 tarihinde Merit Crystal Cove Otel'de düzenlenecek balomuzda tekrar buluşmuş olacağız. Hem Ferhat Göçer hayranlarına, hem de dostlarımıza duyurmuş olalım” ifadeleri ile son verdi.