GAÜ-ÇETİNKAYA TSK’DAN ANLAMLI EYLÜL BULUŞMASI

 

GAÜ ÇETİNKAYA, 1969-1970 YILINDA NAMAĞLUP OLARAK LİG VE KUPA ŞAMPİYONU OLAN FUTBOLCULARIN VE YÖNETİM EKİBINİN ANISI VE ONURUNA BİRARAYA GELDİ 

GAÜ-Çetinkaya Türk Spor Kulübü tarafından geleneksel olarak gerçekleştirilen “Buluşması Yemeği”, 1969-1970 sezonunda namağlup olarak lig ve kupa şampiyonu olan futbolcuların ve yönetim ekibinin anısı ve onuruna,  yoğun katılım ile gerçekleşirken, sezon öncesi düzenlenen yemek ile camia bir araya gedi.

GAÜ-Çetinkaya Türk Spor Kulübünde gerçekleştirilen buluşma yemeğine GAÜ-Çetinkaya camiası, yönetim kurulu ve taraftarlar yoğun ilgi gösterdi.

GAÜ-Çetinkaya TSK  Başkanı Doç. Dr. Asım Vehbi yapmış olduğu açıklamasında, Birliktelik Yemekleri ile sosyalleşme ve birlik olma duygusunu güçlendirmeyi hedeflediklerini belirterek, birliktelik yemeklerinin her ay düzenli olarak düzenlenmesini kararlaştırdıklarını ifade etti. Vehbi ayrıca, Eylül buluşmasını, 1969-1970 sezonunda namağlup olarak lig ve kupa şampiyonu olan futbolcuların ve yönetim ekibinin anısı ve onuruna gerçekleştirdiklerini belirtti.