VEHBİ, GENEL KURULDA GÜVEN TAZELEDİ

GAÜ ÇETİNKAYA’DA VEHBİ DÖNEMİ DEVAM EDİYOR

VEHBİ, GENEL KURULDA GÜVEN TAZELEDİ

GAÜ Çetinkaya yıllık olağan genel kurulu dün kulüp lokalinde gerçekleşti. GAÜ Çetinkaya tüzüğü gereği geçtiğimiz 2015-2016 sezonunun faaliyet ve mali raporu oybirliğiyle aklandıktan sonra, başkanlık için tek aday olan Asım Vehbi oybirliğiyle 2 yıl için yeniden başkan seçildi.

Divan Heyeti başkanlığına Hasan Macila,Ömer Başay ve Tarık Müftüzade’nin seçildiği olağan genel kurulda, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve Şehitler için 1 dakikalık saygı duruşundan sonra 2015-2016 faaliyet raporu başkan Asım Vehbi tarafından okundu.

Başkan Vehbi sezon boyunca yaptıkları kurumsallaşma çalışmaları, görsel düzen çalışmaları, spor faaliyetlerini geliştirme çalışmaları, yatırımlar, altyapı ve finansal yapının iyileştirilmesine ilişkin çalışmalar, sponsorluk ve reklam anlaşmaları, proje çalışmaları, kazandırılan tesisler ve sosyal faaliyetler  konusunda ayrıntılı bilgi vererek şunları söyledi;

“9 aylık süreç yaşadık ve bu süreç çok süratli geçti.Transfer  ayının içerisinde ligin başlamasına haftalar kala 4. Genel kurul sonrasında başkan adayı oldum ve başkan seçildim. Faaliyet raporu’nu sizlere kısaca özetleyeceğim.

Biz geçen yıl ki çalışmalarımızı 3’e ayırmıştık. Birincisi kurumsallaşmayla ilgiliydi, 2.’si alt yapı ve tesislerin gelişmesine yönelik çalışmalardı ve aynı zamanda camianın birlikteliğiyle ilgili çalışmalardı. Bu aşamalar gerçekleşirkten sonra sportif başarının da geleceğini düşünmüştük ve bu şekilde de oldu. Belirlediğimiz hedefi de aşmış olduk. Sportif başarı koymuş olduğumuz hedeften biraz önce geldi. Ancak bizim ortaya koymuş olduğumuz ve geçen yıl burada yapmış olduğumuz konuşmada bir şampiyonluk hedefi ve sözü yoktu. Bunun bir kez daha altını çizmek istiyorum. Bizim için birinci planda kurumsallaşmak vardı. Üye listeleri üzerinde çalışmalar yapıldı çünkü devraldığımız süreçte aidat ödeyen üye sayısı çok aza inmişti. Ondan dolayı mevcut üyelerimizi aktif hale gitirip yeni üyelerin bizlere katılmasını sağlamaya çalıştık. Yine kurumsallaşma çerçevesinde matbuatlarımızın ve görsellerimizin çalışmalarını yaptık. Hiç bir şekilde nakit ödeme olmayacak şekilde bir düzene girdik. Kulüp binası içerisinde ve çevresinde bir toparlama gerçekleştirildi çünkü gerçekten orada da sıkıntılarımız vardı. İçeride eski mutfağı toplantı odası yaptık. Bunun sonrasında tesislerle ilgili çalışmalara başladık ve bu çalışmalarda önceliğimiz Metehan Sosyal Tesisleri oldu. Zorlu ve yorucu bir süreç yaşadık, çünkü iki yıl önce yapılan rally sonucunda biliyorsunuz Taksim Sahasında artık antreman yapma olanağını bize verilmiyordu ve bu ralli 5 yıllık sürece aktarıldığı için Çetinkaya antremanlarını verimli bir şekilde yapamıyordu. Ondan dolayı en önemli çalışamalarımızı tesis konusunda yaptık. En önemli çalışmalarımızı tesis konusunda yaptık ve bu sürecin sonrasında bana göre Çetinkaya’nın geleceğine yönelik çok büyük bir başarı elde edildi. Metehan Sosyal Tesisleri GAÜ Çetinkaya’ya kazandırıldı. Son iki ayda futbol takımımız Metehan Sosyal Tesislerinde antremanlarını yapmaya başladı. Bununla beraber bir çok projeye soyunduk ve Metehan Sosyal Tesislerini GAÜ Çetinkaya futbol stadyumu yapmak en önemli projelerimizden birisi oldu. Projemiz hazırlandı Spor Dairesi ve Yardım Heyetiyle paylaşıldı. Önümüzdeki günler de önemli adımlar atacağız. Futbol müzesi projesi geliştirdik ve burdaki binamızın bir kısmını KKTC ve Çetinkaya futbol müzesi olacak şekilde projelendirdik. Metehan Sosyal Tesislerinde yabancı futbolcularımız için konut projesi hazırlandı. GAÜ Çetinkaya Spor Kulübü’nün tarihinin yazılmasıyla ilgili bir kitap yazımı projesi hazırlandı. Bu projelerin hepsi, proje olarak hazırlandı ve bir çoğu içinde düğmeye basıldı. Projeler önümüzdeki iki veya üç yıllık süreçte gerçekleşecek.

Bunların yanında, GAÜ Çetinkaya olarak sosyal faaliyetler gerçekleştirdik ve bu sosyal faaliyetler çerçevesinde üyelerimiz ve dostlarımızın ciddi katılımıyla üç ayrı gece düzenledik. Sportif ve sosyal çalışmalara yönelik  özellikle GAÜ öğrencilerinden oluşan bir fan kulübü kuruldu. Maçlarımıza katılarak güzel bir renk vermeye başladılar. Bazı rakipler bu oluşumdan rahatsızlık duydular. Meyve veren ağaç taşlanır, rahatsızlıkları biz görüyor ve dinliyoruz, kesinlikle GAÜ Çetinkaya tribünleri artık daha canlı ve renkli bir şekilde futbol takımımıza destek veriyor ve bu artarak devam edecek. Finansal gelir elde etmek üzere bir çok çalışmalar yapıldı ve anasponsorumuz GAÜ’ün bizlere vermiş olduğu maddi destek dışında tabi ki bir çok lojistik katkı da sağlandı. Özellikle Chateau Lambousa Otel bizlere kamplarda sponsor oldu, ulaşım desteğide verildi. Sponsorlarımıza teşekkür ediyorum, bize destek olan üye ve dostlarımıza ayrıca teşekkür ediyorum.

GAÜ Çetinkaya yeni Yönetim Kadrosu listesi şöyledir:

YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

 1. BÜLENT DİZDARLI
 2. MEHMET TATAR
 3. HASAN HIDIROĞLU
 4. FERDİNÇ KILIÇ
 5. HASAN MACİLA
 6. CEM TOPCU
 7. BERKAN TOKAR
 8. SUALP DAVUT
 9. ERHAN BAŞAY
 10. CENKPAŞA
 11. ZİYA EMİR
 12. ARAL DOĞU
 13. ÖMER BAŞAY
 14. ERHAN SOYKUT
 15. FERHAN HIDIROĞLU
 16. HÜSEYİN ÖRS
 17. AHMET ESENYEL
 18. OSMAN ANDAY
 19. TARIK MÜFTÜZADE
 20. BARIŞ TOSUNOĞLU
 21. NAZIM NURİ
 22. KEMAL OMAĞ
 23. ÖZKAN KÖSEZADE
 24. MEHMET T. VEYSİ
 25. MUSTAFA BETMEZOĞLU
 26. ALİ UYSAL
 27. SUAT ANIL
 28. EMRE ÇERKEZ
 29. DR. KANDEMİR BEROVA
 30. DR. NAZIM NURİ
 31. MEHMET AKÖZER
 32. BÜLENT MEYDANLI
 33. BEHZAT ÖZÇETE
 34. SÜLEYMAN YEMEN

 

DANIŞMA KURULU ÜYELERİ

 1. . AHMET ÖZÇELEBİ
 2. . İRFAN BATU
 3. . UFUK ÇAĞA
 4. HÜSEYİN ERCANTAN
 5. BEYTULLAH MAY
 6. . RAŞİT ANT

HAYSİYET DİVANI ÜYELERİ

 1. Ali KÖSEZADE
 2. Erdener UYSAL
 3. Ömer ARHUN
 4. Öner CAMBAZ
 5. Öner Özerdem

DENETLEME KURULU ÜYELERİ

 1. MUSTAFA ANIL
 2. RAİF EKİNCİ
 3. VELİ TAŞKIRAN