GAÜ-ÇETİNKAYA T.S.K. DAYANIŞMA GECESİNDE BİR ARAYA GELİYOR

 

 

VEHBİ: “TÜM CAMİAMIZI KENETLENMEK ÜZERE DAYANIŞMA GECEMİZE BEKLİYORUZ”

 

GAÜ-Çetinkaya Türk Spor Kulübü, Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) ile gerçekleştirmiş olduğu 10 yıllık işbirliğinin ardından ligde 1.sırada yer almaya devam ederken, 5 Nisan 2016 Salı günü düzenlenecek olan “Dayanışma Gecesi” ile yeni projelere doğru yelken açıyor.   

 

GAÜ- Çetinkaya T.S.K. Başkanı Doç. Dr. Asım Vehbi konuyla ilgili yaptığı açıklamada, bu sezon göstermiş oldukdukları başarılar ile ligin zirvesinden inmediklerini belirterek, bu başarının yanında sadece ligde değil centilmenlikte de lider olduklarını vurguladı. 5 Nisan 2016 Salı akşamı gerçekleşecek olan “Dayanışma Gecesi” ile ilgili yaptığı açıklamada Vehbi, “Bilindiği üzere, Kıbrıs Türk Futbol tarihinde çok önemli bir misyona ve yere sahip olan efsane kulüp GAÜ-Çetinkaya Türk Spor Kulübü, GAÜ ile birlikte yola çıkmasından itibaren, performansı ve centilmenliği ile spor camiasında adından sürekli söz ettirmektedir. Yaşanan tüm sıkıntılar artık geride kaldı. Gerçekleştirecek olduğumuz dayanışma gecesinde elde edilecek gelir, yabancı uyruklu futbolcularımız için planlanan konaklama alanlarının yapımına aktarılacaktır. Ayrıca “Dayanışma Gecesi” bu birlik ve beraberliğin daha da canlanmasını ve güçlenmesini sağlayacaktır ve tüm camiamızı kenetlenmek üzere dayanışma gecemize bekliyoruz” dedi.

 

Konuyla ilgili GAÜ-Çetinkaya T.S.K.’dan yapılan açıklamada, dayanışma Gecesine tüm camianın davetli olduğu, katılım göstereceklerin 0548 830 05 99 numaralı telefona kişi sayısını bildirmeleri rica edildi.